19 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

XXII Międzynarodowy Dzień Walki z Ubóstwem

Serdecznie zapraszamy do udziału w obchodach XXII Międzynarodowego Dnia Walki z Ubóstwem pod patronatem Rzecznika Praw Obywatelskich, który w tym roku odbywa się w Przemyślu w dniu 20 października 2009 r.

Już po raz trzeci z kolei władze miasta Przemyśla wraz z organizacjami pozarządowymi pragną aktywnie włączyć się w uroczystość Dnia Walki z Ubóstwem, podkreślając w ten sposób solidarność z osobami najuboższymi i wykluczonymi społecznie.
W programie zaplanowano projekcję filmu „Skopani” oraz dzień otwarty Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej przy ul. Leszczyńskiego 3.

Szczegółowy program w załączeniu.

DOTProgram obchodów

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl