20 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Spotkanie Prezydenta z przedstawicielami organizacji kombatanckich

Z okazji obchodów 70 - rocznicy wybuchu II Wojny Światowej w dniu 11 września br. Robert Choma Prezydent Miasta Przemyśla spotkał się z przedstawicielami stowarzyszeń kombatanckich z terenu Przemyśla. W spotkaniu udział wzięło około 60 osób reprezentujących różne organizacje i stowarzyszenia kombatanckie. Podczas spotkania Prezydent przekazał wyrazy uznania i życzenia przybyłym na tę uroczystość. Podkreślał jak ważną rolę wypełniają przekazując historyczne fakty młodym pokoleniom. Nie zabrakło też wojennych wspomnień, opowieści i wzruszających chwil. Gościem honorowym był Pan Marian Tomaszewski na stałe mieszkający w Londynie, który przybył na tę uroczystość w towarzystwie przedstawicieli Stowarzyszenia Przyjaciół Przemyśla z Krakowa.
Kombatanci wyrazili zadowolenie z doskonale układającej się współpracy z Prezydentem Przemyśla Robertem Chomą. Podziękowali za wsparcie wielu cennych inicjatyw i pomoc w ich realizacji. W ubiegłym roku Prezydent spotkał się z kombatantami z okazji 90-rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta

JPGSpotkanie Prezydenta z przedstawicielami organizacji kombatanckich

JPGSpotkanie Prezydenta z przedstawicielami organizacji kombatanckich

JPGSpotkanie Prezydenta z przedstawicielami organizacji kombatanckich

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl