6 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Święto Straży Miejskiej w Przemyślu

Robert Choma Prezydent Miasta Przemyśla wziął udział w święcie Straży Miejskiej. Odbyło się ono w środę 2 września br. w sali narad Urzędu Miejskiego w Przemyślu. Przybyłych powitał Jan Geneja Komendant Straży Miejskiej, który przedstawił historię formacji w Polsce oraz jej powstanie w naszym Mieście. Życzenia z okazji tego święta złożył Prezydent, który podkreślał ogromną rolę strażników w utrzymaniu bezpieczeństwa i porządku na terenie miasta. Ponadto życzenia złożyli miedzy innymi Piotr Tomański Poseł na Sejm RP oraz Bogusław Szydłowski Zastępca Komendanta Miejskiego Policji.
Podczas tego wydarzenia wręczone zostały również awanse służbowe oraz wyróżnienia strażnikom najbardziej zaangażowanym w wypełnianie obowiązków.

Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta

JPGŚwięto Straży Miejskiej w Przemyślu

JPGŚwięto Straży Miejskiej w Przemyślu

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl