20 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zaproszenie na Festyn

W dniu 23 sierpnia br. w godzinach od 15.00 do 20.00 w amfiteatrze na Zniesieniu (obok stoku narciarskiego) w Przemyślu, odbędzie się podsumowanie trwających "Przemyskich Dni Trzeźwości", organizowanych przez Akcję Katolicką Archidiecezji Przemyskiej przy współudziale Prezydenta Miasta Przemyśla oraz Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Przemyślu. Będzie to impreza otwarta adresowana do mieszkańców miasta Przemyśla i okolic. Podczas festynu będą uruchomione bezpłatne przejazdy wyciągiem krzesełkowym i saneczkami. Dla zmotoryzowanych udostępniony zostanie parking przy ul. Sanockiej (dolna stacja wyciągu).

W dniu festynu nastąpi zmiana organizacji ruchu. Zamknięty zostanie przejazd ul. Przemysława od skrzyżowania z ul. Grochowską. Mieszkańców Zielonki prosimy o dojazd ulicą Grochowską.

Agnieszka Pacławska
Wydział Spraw Społecznych UM

JPGProgram Festynu

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl