10.8 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

II Regionalny Przegląd Plastyki Nieprofesjonalnej

Centrum Kulturalne w Przemyślu serdecznie zaprasza do udziału w II Regionalnym Przeglądzie Plastyki Nieprofesjonalnej – Przemyśl 2009.

Przegląd  skierowany jest do twórców nieprofesjonalnych z powiatów: jarosławskiego, lubaczowskiego, przemyskiego i przeworskiego.

Celem Przeglądu jest propagowanie amatorskiej twórczości plastycznej, rozwijanie zainteresowań plastycznych, wspomaganie twórców w realizacji ich życiowych pasji i umożliwianie im prezentacji dzieł. Prace powinne zawierać następujące dane: imię i nazwisko, adres autora, telefon, tytuł pracy, technikę, wymiary, datę powstania.

Zgłoszenia należy przesłać w terminie od 23 – 30 września 2009r. na adres: Centrum Kulturalne, ul. Konarskiego 9, 37 – 700 Przemyśl.
Wszelkich informacji udziela Komisarz Przeglądu – Pani Halina Paszkowska, tel. (016) 678 35 50 wew. 55.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl