22 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Przemyskie Szwejki na Jarmarku Turystycznym w Lesku

Przemyskie Stowarzyszenie Przyjaciół Dobrego Wojaka Szwejka promowało nasze miasto na Euroregionalnym Jarmarku Turystycznym "Nasze Karpaty", który odbywał się w dniach 25 - 26 lipca w Lesku.
"Szwejki z Cesarsko Królewskiej Twierdzy Przemyśl" - to jeden z 11. najlepszych produktów turystycznych w roku 2008 w Polsce przyznany i potwierdzony certyfikatem przez Polską Organizację Turystyczną. Na stoisku oprócz materiałów promocyjnych o mieście znalazły się takie atrakcje jak: poczta balonowa, oryginalne odłamki z twierdzy Przemyśl, fajki firmy Bróg oraz konkursy o twierdzy i o Szwejku.

Opracował: Z. Rużycki

JPGKolejny wywiad dla telewizji

JPGCzłonkowie Stowarzyszenia przy bożnicy

JPGMateriały i gadźety szwejkowskie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl