2.7 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

PRZYZNANIE SP NR 15 MEDALU „OPIEKUNA MIEJSC PAMIĘCI NARODOWEJ” ZA DZIAŁANIA DOTYCZĄCE WYCHOWANIA PATRIOTYCZNEGO

W dniu 8 czerwca 2009 r. kierownik Urzędu do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych w RadzieOchrony Pamięci Walk i Męczeństwa Janusz Krupski, wicewojewoda Pani Małgorzata Chomycz, Podkarpacki Kurator Oświaty Pan Jacek Wojtas wręczyli kilku szkołom z województwa podkarpackiego medale i dyplomy „Opiekuna Miejsc Pamięci Narodowej”. Wśród wyróżnionych placówek znalazła się Szkoła Podstawowa Nr 15 z Przemyśla.

Jury stwierdziło, że Szkoła Podstawowa Nr 15 jest jedną z najprężniej działających szkół rejonu przemyskiego, w której tematyka wychowania patriotycznego ma charakter priorytetowy a w ramach szkolnego programu wychowania patriotycznego, realizuje działania związane z historią Przemyśla i jego okolic, ze szczególnym uwzględnieniem okresu II wojny światowej.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl