2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zapraszamy na Polsko-Słowacką Biesiadę Forteczną

Związek Gmin Fortecznych Twierdzy Przemyśl serdecznie zaprasza na Polsko - Słowacką Biesiadę Forteczną , która odbędzie się w niedzielę 12 lipca br. na Forcie VIII Łętownia – początek o godzinie 14.00. W programie biesiady przewidziane jest spotkanie konsultacyjne oraz dyskusja grup i badaczy skupionych wokół fortyfikacji przemyskich.
W trakcie spotkania przedstawiony zostanie projekt Związku Zagospodarowanie Zespołu Zabytkowego Twierdzy Przemyśl dla Turystyki Kulturowej, etap I. Ponadto w trakcie biesiady przewiduje się zabawę przy słowackim, folklorystycznym zespole Chemlon, grillowanie, degustację potraw regionalnych a także prezentację oddziału rekonstrukcji historycznej w mundurach z Kampanii Wrześniowej.
Wszystkich chętnych do udziału w biesiadzie serdecznie zapraszamy.

Beata Kot
Stanowisko d/s ochrony i konserwacji zabytków
Opublikował:  | Data publikacji: 10-07-2009 09:14
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 31-01-2010 10:15
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl