8 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

I Przemyski Piknik Organizacji Pozarządowych - 5 lipca 2009 r.

Serdecznie zapraszamy do udziału w festynie "Bezpieczne wakacje" oraz I Przemyskim Pikniku Organizacji Pozarządowych w dniu 5 lipca 2009 r. na placu przed Zamkiem Kazimierzowskim.
Festyn "Bezpieczne wakacje" jest imprezą rodzinną, propagującą zdrowy styl życia, z dala od używek.
Piknik Organizacji Pozarządowych powstał z myślą o przemyskich organizacjach, aby rozpowszechnić ich działalność wśród mieszkańców miasta, umożliwić wzajemne poznanie, jak również zaprezentować osiągnięcia i doświadczenia. 
Wśród imprez towarzyszących odbędzie się panel dyskusyjny, który poprowadzić znany dziennikarz Jan Miszczak, z udziałem osób reprezentujących władze miasta oraz miejskie i wojewódzkie organizacje pozarządowe. 
Pondto, przy "stoliku obywatelskim" będzie można swobodnie porozmawiać z Panem Prezydentem Miasta Przemyśla,
posłami na Sejm RP oraz radnymi Rady Miejskiej.

Szczegółowy program został zamieszczony na stronie głównej: www.przemysl.pl

 Serdecznie zapraszamy

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl