5.4 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Realizacja programów profilaktycznych w czasie wypoczynku letniego dla dzieci i młodzieży

W Urzędzie Miejskim w Przemyślu w dniu 17.06. br. został rozstrzygnięty konkurs ofert na realizację różnorodnych programów profilaktycznych w czasie wypoczynku letniego dla dzieci i młodzieży.
W ramach konkursu rozpatrzono 19 ofert złożonych przez organizacje pozarządowe, instytucje kościelne i inne podmioty działające na rzecz dzieci i młodzieży z propozycją wypoczynku dla 310 uczestników kolonii stacjonarnych – na terenie miasta Przemyśla oraz dla 534 uczestników kolonii wyjazdowych - organizowanych w różnych rejonach kraju m.in. w Bieszczadach, Zakopanem, na Mazurach i nad Bałtykiem oraz za granicą na Słowacji.
Na dofinansowanie powyższych programów przeznaczono 175.000,00 złotych ze środków finansowych zarezerwowanych na realizację zadań gminnego programu przeciwdziałania uzależnieniom w 2009 roku.

źródło: Wydział Spraw Społecznych UM

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl