2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zapraszamy na II Turniej Oldbojów „Samorządy-Stowarzyszenia”

W sobotę 4 lipca br. o godzinie 9.00 rozpocznie się II Turniej Oldbojów „Samorządy-Stowarzyszenia” o puchar przechodni Prezydenta Miasta Przemyśla. Organizatorem tego wydarzenia jest Młodzieżowy Klub Sportowy „MOTOR” 2006, a odbędzie się ono na stadionie szkolnym przy ul. Dworskiego w Przemyślu.
Pieniądze pochodzące z wpisowego drużyn uczestniczących w Turnieju zostaną przeznaczone na organizację nieoficjalnych Polonijnych Mistrzostw Europy dla dzieci z roczników 1995 i młodszych, które zaplanowane zostały w dniach 11-12 lipca br. Chęć udziału zgłosiły drużyny z Rumunii, Ukrainy, Mołdawii, Słowacji i Węgier.
W imieniu Organizatora zapraszamy wszystkich miłośników i sympatyków piłki nożnej na stadion przy ul Dworskiego w Przemyślu.

Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta
Opublikował:  | Data publikacji: 30-06-2009 08:24
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 31-01-2010 10:15
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl