7 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Wakacje z trenerem osiedlowym – 2009.

Od 1 lipca do 31 sierpnia 2009 r. na siedmiu osiedlach realizowany będzie program pod hasłem: „Wakacje z trenerem osiedlowym”. Zatrudnieni trenerzy osiedlowi przez 6 dni w tygodniu po trzy godziny dziennie będą prowadzili zajęcia sportowo – rekreacyjne z dziećmi i młodzieżą na następujących osiedlach:
1. Kazanów – Lipowica, SP Nr 6, boiska osiedlowe i szkolne, odp. Rada Osiedla „Kazanów”, Klub osiedlowy, SKF „Kazanów”,
2. Kmiecie – SP Nr 16, boiska szkolne i zielone nad Sanem oraz boisko ze sztuczną nawierzchnią,
3. Rogozińskiego – SP 14, boiska szkolne i zielone nad Sanem,
4. Za Wiarem – Rada Osiedla, boiska zielone nad Wiarem,
5. Salezjańskie – II LO, boiska szkolne i osiedlowe,
6. Stare Miasto – SP Nr 1, boiska szkolne i boiska treningowe MKS „Polonia”,
7. Konopnickiej – SP Nr 15, boiska szkolne.

Zapisy prowadzone będą przez trenerów przez cały okres wakacji – szczegóły na plakatach. Cała akcja zakończy się we wrześniu na Miejskiej Olimpiadzie Podwórkowej.

Program finansowany jest przez Wydział Spraw Społecznych, a merytorycznie za jego realizację odpowiada Wydział Sportu, tel. 016 678 70 26.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl