6 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

V Międzynarodowy Festiwal Dziecięcych Zespołów Folklorystycznych

Młodzieżowy Dom Kultury w Przemyślu jest organizatorem V Międzynarodowego Festiwalu Dziecięcych Zespołów Folklorystycznych pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Przemyśla oraz Podkarpackiego Kuratora Oświaty. Festiwal jest imprezą cykliczną mającą na celu propagowanie polskiej kultury ludowej dotyczącej tańca ludowego oraz tradycji tanecznych innych narodów jako wspólnego europejskiego dziedzictwa kulturowego.
Rozpocznie się on w piątek 19 czerwca o godz. 12.00 kiedy to przedstawiciele zespołów przejdą w korowodzie ulicami przemyskiej starówki, następnie spotkają się z Prezydentem Miasta Przemyśla. Koncert Galowy odbędzie się w Centrum Kulturalnym w Przemyślu w sobotę 20 czerwca o godz. 17.00. W niedzielę w miejscowości Dydnia odbędzie się Koncert Plenerowy. W imieniu organizatorów: Prezydenta Miasta Przemyśla, Centrum Kulturalnego w Przemyślu oraz Młodzieżowego Domu Kultury w Przemyślu serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu.

Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta

JPGV Międzynarodowy Festiwal Dziecięcych Zespołów Folklorystycznych

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl