5.4 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Ważne-spotkanie w sprawie zmian w Miejskiej Radzie Organizacji Pozarządowych

Przemyśl 2009-06-12

 

ZAPROSZENIE

na spotkanie Miejskiej Rady Organizacji Pozarządowych w dniu 23.06.2009 r. [wtorek] godz.16 30 w Sali Głównej Urzędu Miejskiego w Przemyślu ul. Rynek 1.

W imieniu Miejskiej Rady Organizacji  Pozarządowych zwracamy się do Państwa z prośbą o przybycie w dniu 23 06 2009r.o godz.16 30 do Sali Głównej Urzędu Miejskiego na  spotkanie  stowarzyszeń miasta Przemyśla.

W programie spotkania przewidujemy:

1. Powołanie Przewodniczącego  Miejskiej Rady Organizacji Pozarządowych.

2. Powołanie nowej struktury komisji (propozycja 3: gospodarcza, społeczna,  oświatowo-kulturalno-sportowa).

3. Powołanie nowego Prezydium  Miejskiej Rady Organizacji Pozarządowych (propozycja aby powołać  9 osobowe w składzie: Przewodniczący, Zastępca, Sekretarz oraz Przewodniczący i zastępcy 3 nowo wybranych komisji).

4. Uzgodnienie najważniejszych zadań dla Rady oraz sposobów  ich realizacji.

Liczymy na zrozumienie i obecność wszystkich Stowarzyszeń z miasta  Przemyśla.


Miejska  Rada Organizacji  Pozarządowych

Sekretarz
Krystyna Makara

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl