20 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Promocja książki Ryszarda Daleckiego

17 czerwca br. o godzinie 13.00 w główniej siedzibie Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej odbędzie się promocja nowego wydania książki Ryszarda Daleckiego "Armia Karpaty w wojnie obronnej 1939", połączona ze spotkaniem z autorem. Dr Ryszard Dalecki, przemyślanin, wielki pasjonat historii poświęcił się zbieraniu i kompletowaniu materiałów dotyczących Armii "Karpaty" i jest wielkim autorytetem w dziedzinie jej poczynań w wojnie obronnej 1939 r. Obecne wydanie ukazuje się ze wszystkimi uzupełnieniami, które wcześniej nie były możliwe ze względu na cenzurę i niedostępność wielu dokumentów. Podczas spotkania będzie możliwość zakupu książki.

Patronat nad promocją objęli: Dowódca 21. Brygady Strzelców Podhalańskich gen. bryg. dr Tomasz Bąk, Prezydent Miasta Przemyśla Robert Choma, Dyrektor Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej Mariusz Jerzy Olbromski.

JPGArmia "Karpaty" w wojnie 1939 roku

JPGPlakat

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl