-1 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

IX edycja konkursu turystycznego pt. „Wędrówki Podkarpackie”

Rozpoczęła się IX edycja konkursu turystycznego pt. „Wędrówki Podkarpackie”, którego celem jest wyłonienie i nagrodzenie podmiotów gospodarczych w dziedzinie usług turystycznych, wyróżniających się wysoką jakością świadczeń oraz oryginalnością proponowanych form wypoczynku z terenu województwa podkarpackiego.

Laureaci konkursu otrzymają statuetki ufundowane przez Marszałka Województwa Podkarpackiego, a także Podkarpacki Znak Jakości Turystycznej przyznawany przez Podkarpacką Regionalną Organizację Turystyczną. Inicjatywa ta jest szansą promocji dla podmiotów branży turystycznej Podkarpacia.

Informacja o Konkursie znajduje się również na stronie www.podkarpackie.travel.pl w zakładce Wędrówki Podkarpackie - gdzie można znaleźć ankietę oraz regulamin konkursu.

Zgłoszenia na konkurs prosimy wysyłać na adres:

Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna, ul. Szopena 51, 35-959 Rzeszów,

tel./fax 017 852 00 09
e-mail:

www.podkarpackie.travel.pl

Więcej informacji w załączonym poniżej pliku.

PDFWedrówki Podkarpackie IX

Opublikował:  | Data publikacji: 10-06-2009 12:41
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 17-06-2009 14:31
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl