-0.4 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Dwie imprezy dla miłośników samochodów

W najbliższą niedzielę, 31 maja br., miłośnicy motoryzacji będą mogli przyglądać się aż dwóm imprezom.

SUPERSPRINT Kazanów 2009
Na serpentynach w ciągu ulicy Opalińskiego i Paderewskiego w Przemyślu odbędą się zawody samochodowe w SUPERSPRINCIE. Zmagania kierowców rozpoczną się o godzinie 10.00 dwoma podjazdami treningowymi. Około godziny dwunastej rozpoczną się podjazdy wyścigowe z pomiarem czasu. Impreza ma charakter otwarty, a wystartować w niej może każdy kierowca, który dysponuje samochodem, ubezpieczeniem OC i umiejętnościami pozwalającymi na bezpieczne ukończenie zawodów. Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr. tel. 16 678 92 53. Organizatorem zawodów jest Auto Sport Klub w Przemyślu.

źródło: Mirosław Bar

Zlot miłośników marki BMW

Również w niedzielę 31 maja, miłośnicy BMW organizują w naszym mieście zlot, na który zaproszeni zostali także posiadacze samochodów tej marki spoza Przemyśla. Po zbiórce przy ul. Monte Cassino uczestnicy zlotu przejadą w okolicach godz. 12.00 kolumną przez miasto na Plac Rybi, gdzie samochody będą prezentowane do godz. 14.00.

 

JPGSupersprint Kazanów

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl