20 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Finał Pucharu Polski Młodziczek w piłce ręcznej w Przemyślu

Dzięki staraniom przemyskich działaczy piłki ręcznej Zarząd Związku Piłki Ręcznej w Polsce przyznał prawo organizacji Finału Pucharu Polski Młodziczek ZPRwP Uczniowskiemu Klubowi Sportowemu działającemu przy Szkole Podstawowej Nr 14 w Przemyślu. Finały odbędą się w dniach 4 – 7 czerwca 2009 r. w hali sportowej POSiR.
W finałach grają: UKS Dąbrówka Gniezno, Beskid Nowy Sącz, UKS Bukowina Buk, KSS Kielce, MTS Kwidzyn, AZS Politechnika Koszalin, Tomex Kraków i UKS SP-14 POSiR Przemyśl.Nasza drużyna UKS SP14 POSiR rozgrywać będzie swoje mecze: 4 czerwca br. o godzinie 18.30, 5 czerwca o godzinie 13.00 oraz w sobotę i niedzielę w półfinałach i finałach czego im serdecznie życzymy. Uroczyste otwarcie Finału Pucharu Polski młodziczek ZPRwP odbędzie się o godzinie 17.50.
Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy do kibicowania naszym młodym piłkarkom ręcznym i wzięcia udziału w tym historycznym wydarzeniu sportowym.

źródło: Z. Rużycki

Wydział Sportu

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl