13 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

IV Zlot Szkoleniowy Ratowników na Ziemi Przemysko-Jarosławskiej

W sobotę 23 maja br. odbędzie się IV Zlot Szkoleniowy Ratowników na Ziemi Przemysko-Jarosławskiej pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Przemyśla. Impreza ta odbędzie się w Jarosławiu i Przemyślu. Bazą zlotu będzie Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Przemyślu. Zadania określone regulaminem będą wykonywane przez załogi dwuosobowe reprezentujące Automobilkluby, Kluby PZM, OSP i załogi niezrzeszone z terenu całego województwa podkarpackiego.
Podstawowym celem Zlotu jest popularyzacja oraz rozwój i doskonalenie wiedzy oraz umiejętności teoretycznych, a także praktycznych w zakresie niesienia pomocy przedmedycznej. Stanowi to jeden z elementów społecznego rozwoju ruchu ratownictwa drogowego na Podkarpaciu.
Oficjalne otwarcie i współzawodnictwo rozpocznie się o godz. 10.00 w Hali Sportowej jarosławskiego MOSIR-u. Organizatorzy zaplanowali IV drogowe wypadki pozorowane. Dwa ostatnie z nich odbędą się na przemyskim Rynku oraz u zbiegu ul. Kazimierzowskiej i Franciszkańskiej.

Komandor Zlotu:
Jerzy Tarkowski - JKMiRD

Sędzia Główny:
Wojciech Sosnowski - JKMiRD

Jury Zlotu:
Dr. Zbigniew Bieś - Automobilklub Stalowa Wola - przewodniczący,
Józef Biernacki - JKMiRD,
Tadeusz Klaczkowski - JKMiRD,
Janusz Sieradzki - Jarosławski Klub Motorowy i Ratownictwa Drogowego.

Organizatorami przedsięwzięcia są: Centrum Ratownictwa Medycznego Sp. z o.o., Polski Związek Motorowy, Jasielski Klub Motorowy i Ratownictwa Drogowego, Stowarzyszenie Poszkodowanym w Wypadkach Komunikacyjnych „bezpieczne Życie”, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Przemyślu, Państwowa Straż Pożarna w Przemyślu i Jarosławiu.
W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu.

Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta

JPGIV Zlot Szkoleniowy Ratowników na Ziemi Przemysko-Jarosławskiej (339,05KB)

Opublikował:  | Data publikacji: 21-05-2009 13:27
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 31-01-2010 10:15