16 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Jeszcze o polemice z radnymi Platformy Obywatelskiej

Radni Platformy Obywatelskiej zarzucają mi w  wydanym ostatnio oświadczeniu mijanie się z prawdą w sformułowaniu, iż w zamian za uzyskanie ich poparcia żądano ode mnie kilku stanowisk m.in. Zastępcy Prezydenta. Chociaż nie widzę potrzeby, celu i sensu dalszego przerzucania się oświadczeniami, na te zarzuty muszę krótko odpowiedzieć. Wszystkich zainteresowanych chciałbym odesłać do dwóch artykułów z lokalnych gazet, opisujących konferencję prasową Platformy Obywatelskiej z końca marca br.: "Radni żądają głów" (Nowiny z dn. 31 marca br.) oraz "PO: Zmienić Wiceprezydentów" (Super Nowości z dn. 1 kwietnia br.)
Ocenę faktów i komentarzy im towarzyszących pozostawiam mieszkańcom Przemyśla, nie zamierzając prowadzić dalszej polemiki, nie wnoszącej nic istotnego w sprawy naszego miasta.

 

Robert Choma

Prezydent

Miasta Przemyśla


 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl