22 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Obchody Święta Straży Granicznej w Przemyślu

We wtorek 19 maja br. Robert Choma Prezydent Miasta Przemyśla wziął udział w uroczystościach z okazji Święta Straży Granicznej. Oficjalną część poprzedziła Msza święta odprawiona w Kościele Garnizonowym w Przemyślu. Podczas obchodów na placu defiladowym Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej w Przemyślu awanse służbowe i odznaczenia z rąk Mirosława Karapyty otrzymali funkcjonariusze. Srebrną Odznaką "Zasłużony Dla Ochrony Przeciwpożarowej” został Dominik Tracz Komendant BIOSG. W wydarzeniu tym udział wzięli parlamentarzyści oraz samorządowcy z terenu województwa podkarpackiego.
Prezydent Przemyśla w swoim wystąpieniu złożył życzenia wszystkim Strażnikom z okazji Święta oraz 18 rocznicy istnienia. W imieniu mieszkańców Przemyśla podziękował za wzorowe wypełnianie obowiązków. Na ręce Komendanta oprócz okolicznościowego listu Prezydent przekazał dukata lokalnego wyemitowanego na okoliczność 620 - lecia odnowienia Praw Miejskich Przemyśla.

Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta

JPGMirosław Karapyta Wojewoda Podkarpacki złożył zyczenia wszystkim funkcjonariuszom.

JPGObchody Święta Straży Granicznej w Przemyślu

JPGPodczas obchodów na placu defiladowym Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej w Przemyślu awanse służbowe i odznaczenia z rąk Mirosława Karapyty otrzymali funkcjonariusze.

JPGPrezydent Przemyśla w swoim wystąpieniu złożył życzenia wszystkim Strażnikom z okazji Święta oraz 18 rocznicy istnienia. W imieniu mieszkańców Przemyśla podziękował za wzorowe wypełnianie obowiązków. Na ręce Komendanta oprócz okolicznościowego listu Prezydent przekazał dukata lokalnego wyemitowanego na okoliczność 620 - lecia odnowienia Praw Miejskich Przemyśla.

JPGObchody Święta Straży Granicznej w Przemyślu

JPGSrebrną Odznaką "Zasłużony Dla Ochrony Przeciwpożarowej” został Dominik Tracz Komendant BIOSG.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl