22 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Wielka Majówka w stolicy Podkarpacia

Fundacja „Bliźniemu swemu” działająca na rzecz Towarzystwa Pomocy Św. Brata Alberta była organizatorem festynu, który odbył się w dniu 9 maja br. w przy rzeszowskiej Hali na Podpromiu. Miasto Przemyśl reprezentowały dzieci i młodzież ze Świetlic „Wzrastanie”. Wychowankowie Świetlicy Wzrastanie przygotowali na tę okazję specjalny program artystyczny oraz loterie fantową, w której nagrodami były rękodzieła wykonane przez dzieci ze Świetlic w Przemyślu i Radymnie. W wydarzeniu tym udział wzięła przemyska maskotka, która promowała nasze miasto podczas imprezy zachęcając uczestników do odwiedzin.
Na scenie wystąpił znany włoski piosenkarz DRUPI, a koncert poprowadził znany dziennikarz muzyczny Marek Sierocki. Artysta pod koniec lat 70 cieszył się On bardzo dużą popularnością w Polsce, której szczyt przypadł na rok 1978, kiedy wystąpił na festiwalu w Sopocie z przebojem Sereno é. DRUPI podczas swojego występu zaprosił na scenę dzieci, które towarzyszyły mu podczas koncertu.

Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta

JPGWielka Majówka w stolicy Podkarpacia

JPGWielka Majówka w stolicy Podkarpacia

JPGWielka Majówka w stolicy Podkarpacia

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl