10 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Międzynarodowe Forum Gospodarcze - Podkarpacie 2009

Międzynarodowe Forum Gospodarcze - Podkarpacie 2009. odbędzie się w dniach 14-16 maja br. w Przemyślu.
Wezmą w nim udział przedstawiciele z pięciu kontynentów m.in. z Korei Pd., Japonii, Chin, Indonezji, Meksyku, Indii, USA, Egiptu, RPA, Australii, Białorusi, Ekwadoru, Francji, Belgii. Są wśród nich przedstawiciele biznesu, sekretarze stanu w resortach gospodarczych, członkowie zarządów instytucji finansowych i organizacji gospodarczych, dziennikarze, dyplomaci. Reprezentowane będą również przedsiębiorstwa krajowe i samorządy. Organizator wysłał około 150 zaproszeń.
Forum jest platformą prezentacji i promocji gospodarki Podkarpacia. Umożliwia zapoznanie się z ofertą inwestycyjną instytucji otoczenia biznesowego przedsiębiorstw, stref ekonomicznych oraz miast i gmin południowo-wschodniej Polski. Podkarpacie jest otwarte na inwestycje zagraniczne, ale też ma sporo do zaoferowania na rynkach międzynarodowych - to podstawowe przesłanie Międzynarodowego Forum Gospodarczego - Podkarpacie 2009.
Forum stwarza także niepowtarzalną okazję dla regionalnych liderów prezentacji rozwiązań gospodarczych na przyszłość, a jego uczestnikom umożliwi ponadto spotkanie z decydentami różnych branż i szczebli. Stanie się tym samym stymulatorem działań i ukierunkowuje współpracę różnych grup inwestorów.
Forum organizowane jest w formie sympozjów. Towarzyszyć mu będzie wystawa pn. „Podkarpacie - dobre miejsce dla inwestycji”. Przygotowane zostanie również dwujęzyczne polsko-angielskie wydawnictwo „Warto inwestować na Podkarpaciu”, które będzie dystrybuowane m.in. podczas Forum. Językami obrad Forum będą: polski i angielski.

Program Forum Gospodarczego

 

źródło: Telpress Capital

Opublikował:  | Data publikacji: 11-05-2009 15:49
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 31-01-2010 10:15