22 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Turniej Matematyczny w Gimnazjum nr 3

3kwietnia w Gimnazjum nr 3 odbył się Turniej Matematyczny dla uczniów szkół podstawowych z naszego miasta. Głównym celem zawodów była popularyzacja matematyki wśród uczniów, tworzenie warunków zdrowej rywalizacji między szkołami, wzajemne poznanie się, a także nawiązanie współpracy między szkołami podstawowymi. Do konkursu zgłosiły się SP 1, SP 4,
SP 6, SP 8, SP 15 i SP przy ZSM. Konkurs był przeprowadzony w formie zawodów 4-osobowych drużyn i obejmował wiadomości z matematyki objęte programem nauczania w szkole podstawowej. Uczniowie rozwiązywali różne zadania i łamigłówki, a każdej drużynie towarzyszyli kibice, którzy zdobywali dodatkowe punkty dla swoich drużyn w zmaganiach sportowych.
Rywalizację wygrali uczniowie z SP 4, II miejsce zajęła SP 15, a III - SP 6.Każdy z uczestników zawodów został nagrodzony.
Zabawa była świetna, a młodzi miłośnicy matematyki opuścili gościnne mury gimnazjum zadowoleni i pełni wrażeń.
Turniej przygotowały nauczycielki matematyki: Danuta Kołodziej, Anna Pipka, Wanda Przykopska oraz Ewa Semań. Wszyscy umówili się na spotkanie w przyszłym roku szkolnym.

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl