20 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Goście z Niemiec w Gimnazjum nr 3 w Przemyślu

Od 30 marca do 2 kwietnia społeczność Gimnazjum nr 3 gościła 2 nauczycielki ze szkoły niemieckiej z Blieskastel: p.Christiane Wolter i p. Anne Eich. Obie panie na początku maja przyjadą znowu do naszej szkoły z 24 uczniami.
Wspólnie zwiedzaliśmy Przemyśl, zamek w Krasiczynie oraz pokazaliśmy naszą szkołę. Odbyło się też spotkanie z gronem pedagogicznym i oficjalne spotkanie z Panem Dariuszem Iwaneczko Zastępcą Prezydenta Przemyśla. Wraz z Dyrektorem Szkoły Stanisławem Kołodziejem i nauczycielami j. niemieckiego – p. Marią Rabską i Damianem Schulzem goście uczestniczyli w konferencji polsko - niemieckiej dotyczącej współpracy szkół Podkarpacia z Krajem Saary zorganizowanej przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty.

JPGNULL

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl