-1 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Downtown Przemyśl

Wszystko gotowe! W końcu, po dłuższym okresie niepewności, szukania sponsorów i załatwiania formalności downtown rusza! Zapraszamy wszystkich serdecznie do Przemyśla na weekend 16-17 maja. W sobotę przetestujemy starożytne przemyskie bruki startując z dziedzińca zamku i kończąc w rynku miasta. Trasa będzie się różnić w stosunku do zeszłorocznej w górnym odcinku. Planowane są też dodatkowe przeszkody, min. drugi samochód do przeskoczenia :-). Twórcą nowego przebiegutrasy jest Maciek Kucbora. On też do spółki z Szymkiem Taszem zajmie się zaprojektowaniem i wykonaniem przeszkód zarówno na trasie downtownu jak i downhillu w drugim dniu. Po downtownie przejedziemy na dolną stację koleji linowej w Przemyślu.Tam pracowity zespół Grandypropagandy przygotuje dirty zużywając do tego czterdzieści wywrotek ziemi! Na koniec dnia zapraszamy wszystkich na after party do znanego z zeszłego
roku klubu Fort XXII. Na drugi dzień startujemy na trasie DH, zaprojektowanej i wykonanej przez Jana Kapiela i Szymka Tasza, a wzbogaconej o kilka pomysłów Maćka Kucbory. Godziny zapisów, treningów i startów - na plakacie.
Pomimo widma kryzysu udało nam się zebrać całkiem sporą pulę nagród. Do wygrania będą min. rower prodigy za 2499 zł, laptop lub nawigacja wartości 1500 zł, gotówka w wysokości 3000 zł, ramy i akcesoria dartmoora i prodigy. Od poniedziałku można już zapisywać się przez internet na stronie www.posir.pl. Więcej szczegółów niebawem.


Waldek Hryniszyn

JPGPlakat Downtown Przemyśl

Opublikował:  | Data publikacji: 07-05-2009 12:20
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 31-01-2010 10:15