20 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

"Dziewczyna o perłowych włosach" podbija Podkarpacie - koncert zepołu Omega

Legendarna węgierska grupa Omega wystąpi 17 maja br. (początek godz. 19.30) w Arenie Sanok. Organizatorem tego wydarzenia jest Burmistrz Miasta Sanoka wraz z MOSiR Sanok i Węgierskim Instytutem Kultury, a patronat nad nim objęło 5 burmistrzów i prezydentów podkarpackich miast, w tym Prezydent Miasta Przemyśla.

Zamówienia na bilety (cena 50 zł) można składać przez stronę internetową www.mosir.sanok.pl , są one do nabycia także w większych podkarpackich miastach: w Przemyślu sprzedaż prowadzi sklep MUSICLAND przy ul. Serbańskiej 13. Jednocześnie informujemy, iż jeden bilet ważny jest dla 2 (dwóch) osób.

JPGOmega

JPGOmega

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl