6.9 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Ważne-spotkanie z panią Renatą Stefaniak

Komunikat

Przypominamy Państwu, że w każdy pierwszy wtorek miesiąca od godz. 17 °° do  godz. 18°° w siedzibie Przemyskiej Kongregacji Kupieckiej w Przemyślu przy ul. Kościuszki 7 odbywają się spotkania członków PROP z przedstawicielami organizacji pozarządowych działających na terenie Przemyśla.

W najbliższym spotkaniu, które odbędzie się 5 maja 2009 roku od godz. 17 °° udział weźmie Pani Renata Stefaniak, wiceprzewodnicząca PROP. Jest ona autorką i realizatorką wielu szkoleń i projektów dotyczących współpracy samorządów i organizacji pozarządowych. Od 2003 r pracuje jako łącznik - specjalista ds. funduszy europejskich podkarpackich organizacji pozarządowych , trener, doradca z zakresu metodyki edukacji europejskiej, ścieżek międzyprzedmiotowych, przygotowywania projektów. Aktualnie współpracuje z kilkoma uczelniami jako wykładowca z zakresu społeczeństwa obywatelskiego, funduszy strukturalnych i zarządzania projektami.                                                                                                                                                                                                                    Wszystkich Wszystkich zainteresowanych zapraszamy.
 

Członkowie PROP

Andrzej Kukurba

Gerard Szymonicz

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl