20 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Obchody uchwalenia Konstytucji 3 Maja i Święto Flagi

Przemyśl, dnia 30.04.2009 r.
E-43178/15/09
 
 
Szanowni Państwo
Dyrektorzy Szkół
- w s z y s c y -

W związku z obchodami 218 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja proszę o udział w tych uroczystościach delegacji ze szkół oraz pocztów sztandarowych.

W dniu 3 maja br. o godz. 10.00 w Archikatedrze Przemyskiej zostanie odprawiona uroczysta Msza Święta w intencji Ojczyzny (zbiórka pocztów sztandarowych o godz. 9.30 na Placu Katedralnym, przed głównym wejściem do Archikatedry), bezpośrednio po Mszy Świętej nastąpi przemarsz na Wzgórze Zamkowe przed kamień upamiętniający Konstytucję 3 Maja, gdzie odbędzie się dalsza część uroczystości.

Jednocześnie informuję o uroczystości, która odbędzie się 2 maja br. o godz. 12.00 na Rynku Przemyskim z okazji Święta Flagi Rzeczypospolitej Polskiej – z prośbą o udział delegacji szkolnych w tej uroczystości.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl