5.4 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Wręczono medale za długoletnie pożycie małżeńskie

W środę 29 kwietnia br. w sali ślubów Urzędu Stanu Cywilnego w Przemyślu odbyła się uroczystość wręczenia medali za długoletnie pożycie małżeńskie trzem parom, otrzymali je:

- Państwo Gruba Zenon i Danuta;
- Państwo Fejdasz Kazimierz i Czesława;
- Państwo Rajnowski Tadeusz i Krystyna.

Jubilatów powitał Andrzej Krzysztoforski Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego, który złożył im życzenia i pogratulował. Robert Choma Prezydent Miasta Przemyśla w swoim wystąpieniu podkreślał to, iż przeżycie tylu lat razem zasługuje na najwyższe uznanie. Powiedział: „Życie dla każdego z nas jest sprawdzianem różnych umiejętności w tym także wspólnej drogi dwojga osób na dobre i złe zgodnie ze słowami złożonej niegdyś przysięgi w zdrowiu i chorobie. Ten egzamin z życia w moim przekonaniu zdajecie Państwo w sposób wzorowy i zasługujący na najwyższe uznanie”. Następnie pary zostały udekorowane medalami przyznanymi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej na wniosek Prezydenta Miasta. W uroczystości uczestniczyły rodziny i najbliżsi Jubilatów. Przyłączamy się do wyrazów uznania i gratulacji.

Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta

JPGWręczono medale za długoletnie pożycie małżeńskie

JPGWręczono medale za długoletnie pożycie małżeńskie

JPGWręczono medale za długoletnie pożycie małżeńskie

JPGWręczono medale za długoletnie pożycie małżeńskie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl