22 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Matematyka? Spróbuj e-lerningowo !

Firma GINT jest organizatorem bezpłatnego kursu dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych pt. Matematyka? Spróbuj e-learningowo! Projekt, współfinansowany przez Unię Europejską, uzyskał akceptację MEN, a program kursu zgodny jest z podstawą programową kształcenia ogólnego. Szczegółowe informacje na temat projektu dostępne są w załączonym materiale. W dniu 27 kwietnia 2009 r. realizator projektu pragnie przeprowadzić spotkania informacyjne w szkołach.
 
Zachęcam szkoły ponadgimnazjalne do współpracy z organizatorem projektu oraz rozpowszechnienia ww. informacji wśród nauczycieli i uczniów.
 
Piotr Idzikowski
Naczelnik Wydziału Edukacji

PDFNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl