7 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Referendum gminne w sprawie drzew i nowej architektury na przemyskim Rynku

Zgodnie z uchwałą Nr 18/2009 Rady Miejskiej w Przemyślu, 26 kwietnia br. zostanie przeprowadzone w naszym mieście referendum lokalne "w sprawie drzew i nowej architektury na przemyskim Rynku". Głosowanie będzie się odbywać w lokalach obwodowych komisji, bez przerwy w godzinach od 6.00 do 20.00.

W referendum należy odpowiedzieć na pytania:

1. "Co sądzisz o budowie pawilonów na przemyskim Rynku?"

2. "Co sądzisz o zmianie ukształtowania powierzchni przemyskiego Rynku zaproponowanej w projekcie przebudowy rynku autorstwa J. Mermona?"

3. "Co sądzisz o zmianie obecnej kamiennej nawierzchni przemyskiego Rynku na kostkę brukową lub płyty?"

4. "Co sądzisz o likwidacji ukośnej ścieżki przechodzącej przez przemyski Rynek?"

5. "Co sądzisz o ograniczeniu ilości drzew na przemyskim Rynku?"

Na każde z tych pytań są dwie możliwe do wyboru odpowiedzi: "Jestem ZA", "Jestem PRZECIW".

Powołana uchwałą Nr 68/2009 Miejska Komisja do spraw Referendum dokona ustalenia wyników głosowania i ogłosi je w trybie określonym ustawą o referendum lokalnym.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl