20 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Komunikat członków PROP

Komunikat członków PROP

W dniach  27 i 28 marca 2009 roku w Iwoniczu Zdroju odbyło się spotkanie robocze Rady, na którym poruszona została problematyka współpracy PROP z Radami Powiatowymi, oraz szkolenie „Rola i zadania regionalnych ciał konsultacyjnych NGO”.

W spotkaniu uczestniczył Pan Dawid Lasek Dyrektor Euroregionu Karpaty, który przekazał informację nt.. konkursu mikrograntów dla NGO.

Przypominamy Państwu, że  w każdy pierwszy wtorek miesiąca od godz. 17 °°  do  godz. 18°°  w siedzibie Przemyskiej Kongregacji Kupieckiej w Przemyślu przy ul. Kościuszki 7 odbywają się spotkania członków PROP z przedstawicielami organizacji pozarządowych działających na terenie Przemyśla.

Na zbliżające się Święta Wielkanocne moc serdecznych i pachnących wiosną życzeń: świątecznego nastroju i umiarkowanie mokrego Dyngusa, oraz  nadziei, która  pozwoli odkryć na nowo wartość działania opartego na wspólnej pasji.

przesyłają

Członkowie Podkarpackiej Rady
                                                                         Organizacji Pozarządowych

                                                                                      Andrzej Kukurba Gerard Szymonicz

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl