20 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Kilka słów o finansowaniu przebudowy płyty Rynku

W związku z wieloma pytaniami i wątpliwościami dotyczącymi kwestii finansowania planowanej przebudowy płyty Rynku Starego Miasta, przekazujemy kilka danych uzupełniających dotychczasowe informacje.
Przebudowa płyty Rynku została ujęta w Wieloletnim Planie Inwestycyjnym na lata 2009 – 2013 pn. „Rewitalizacja Starówki, ale trzeba pamiętać, że zakres tego zadania obejmuje także inne prace rewitalizacyjne na Starym Mieście. Sama przebudowa płyty Rynku, zgodnie z wyliczeniami z roku 2007 i na podstawie projektu J. Mermona, będzie kosztować ok. 8 000 000 zł. W budżecie roku 2009 przewidziano na Rewitalizację Starówki 500 000 zł. Prace na przemyskim Rynku w części z pewnością będą finansowane z budżetu miasta, samorząd jednak będzie podejmował starania, aby pozyskać pieniądze także ze źródeł zewnętrznych.
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl