20 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

XVI Spotkanie Młodych Archidiecezji Przemyskiej

W dniach od 3 do 5 kwietnia w Przemyślu odbędzie się XVI Spotkanie Młodych Archidiecezji Przemyskiej. Obchody rozpoczną się w siedmiu kościołach na terenie miasta zawiązaniem wspólnoty oraz nabożeństwem „ABYŚMY ŻYCIE MIELI I MIELI JE W OBFITOŚCI”.
Drugi dzień rozpocznie Msza Św. w kościołach stacyjnych. O godzinie 14 na przemyskim Rynku odbędą się spotkania z cyklu „DUMNI z EWANGELII” w programie występy:

• „SANTO SUBITO SANTO” – Krzysztof Cwynar i STOWARZYSZENIE „STUDIO INTEGRACJI” z Łodzi (w projekcie występują osoby niepełnosprawne i ludzie, którzy dzięki łasce Bożej wyprostowali swoje życiowe drogi
• FULL POWER SPIRIT – koncert ewangelizacyjny (twórcy projektu „Hip-hop dekalog”)
• Zespół HOLY NOIZ
Na zakończenie drugiego dnia odbędzie się w 3 kościołach (Katedrze – OO. Franciszkanów – i Salezjanów) celebracja nabożeństwa: „MARYJA POD KRZYŻEM – NOWA EWA POD NOWYM DRZEWEM ŻYCIA” połączona z adoracjami.
Ostatniego dnia o godz. 11.00 spod kościoła OO. Franciszkanów wyruszy procesja z palmami do Rynku gdzie Jego Ekscelencja Ks. Abp Józef Michalik Metropolita Przemyski będzie przewodniczył Mszy Świętej. Szczegółowy program uroczystości znajdą Państwo na plakatach orz na stronie internetowej XVI Spotkania Młodych Archidiecezji Przemyskiej pod adresem: www.mlodzi.przemysl.opoka.org.pl


Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta

 

Szanowni Państwo,
kierujący podmiotami
gastronomicznymi i detalicznymi
na terenie Miasta PrzemyślaW dniach od 3 do 5 kwietnia 2009r. w Przemyślu odbędzie się Spotkanie Młodych Archidiecezji Przemyskiej. Nasze Miasto gościć będzie ponad 3,5 tys. młodzieży z różnych zakątków Polski.
W związku z powyższym Prezydent Miasta Przemyśla zwraca się do Państwa z uprzejmą prośbą, aby w tym szczególnym dniu w miarę możliwości powstrzymać się od sprzedaży i podawania napojów alkoholowych, kładąc większy nacisk na młodzież uczestniczącą w spotkaniu.

Dziękuję za życzliwość i zrozumienie.

 

 

JPGXVI Spotkanie Młodych Archidiecezji Przemyskiej

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl