6 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zapraszamy do wypełnienia ankiety!

Szanowni Państwo!
Realizując zadania w ramach poprawy, jakości świadczonych usług przez jednostki organizacyjne, Urząd Miejski w Przemyślu dąży do poprawy swego wizerunku, polepszenia jakości obsługi klientów. Chcemy zaspokoić Państwa potrzeby i oczekiwania, dlatego też zwracamy się z prośbą o wypełnienie niniejszej ankiety. Państwa opinie, uwagi pomogą nam w wdrażaniu działań korygujących przy doskonaleniu pracy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.
Wypełnioną ankietę proszę wrzucić do specjalnie oznaczonej urny znajdującej się na korytarzu: MOPS przy ul. Leszczyńskiego3 lub Urzędu Miejskiego w Przemyślu ul. Rynek 1. Wypełnioną ankietę można przesłać również można na adres:

 

Ankietę można pobrać TUTAJ

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl