17 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Festiwal Kina Niezależnego CK OFF w Twierdzy Przemyśl po raz trzeci!

Festiwal Kina Niezależnego CK OFF w Twierdzy Przemyśl po raz trzeci!

W tym roku odbędzie się już 3 edycja Festiwalu Kina Niezależnego CK OFF. Idea przedsięwzięcia została zainicjowana przez przemyską grupę filmową Zwellinder oraz Centrum Kulturalne w Przemyślu. Festiwal corocznie pokazuje najlepsze filmy nurtu offowego oraz studenckiego.
W jury zasiadają znawcy i miłośnicy kina m.in. Piotr Matwiejczyk, znany polski reżyser. CK OFF zaliczany jest do grupy najbardziej niezależnych festiwali, na którym pokazuje się wielu twórców z kręgu kina niezależnego. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 22 i 23 maja 2008r. Termin nadsyłania filmów to 11 maja 2009. Do zobaczenia w Twierdzy Przemyśl!

Regulamin i karta zgłoszeniowa dostępne są na stronach: www.ckoff.prv.pl oraz www.zwellinder.pl


Filmy należny nadsyłać na adres:
Centrum Kulturalne w Przemyślu
Festiwal CK OFF
ul. Konarskiego 9
37-700 Przemyśl

JPGCK OFF logo

JPGCK OFF banner

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl