8 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Spotkanie z Mistrzami Polski w Kolarstwie Przełajowym

Prezydent Przemyśla spotkał się z Kazimierzem Kuropatwą i Krzysztofem Gierczakiem z Przemyskiego Towarzystwa Cyklistów, którzy zdobyli złote medale podczas Mistrzostw Polski w Kolarstwie Przełajowym w dwóch kategoriach. Goście otrzymali z rąk Prezydenta okolicznościowe listy gratulacyjne i wyrazy uznania za zdobyty tytuł, a także promocję zdrowego stylu życia poprzez uprawianie sportu. W okolicznościowych listach Prezydent napisał: „Zdobyty tytuł to wielkie wydarzenie w Pańskiej karierze, ale także w historii naszego miasta i Polski. Jestem przekonany, iż Pana osiągnięcie będzie mobilizowało młodych amatorów sportu do wytrwałej walki. Będzie dowodem na to, iż warto pracować nad swoją kondycją, doskonalić umiejętności nie tylko dla medali, ale przede wszystkim dla poczucia własnej wartości. Sport jest dziedziną, która jak żadna inna wymaga ogromnego zdyscyplinowania i przestrzegania pewnych zasad, które pozwalają wyróżniać się z tłumu i być tym – najlepszym”.
Prezydent podczas spotkania podkreślił, iż w historii przemyskiego sportu to wielkie wydarzenie, a na jego powtórkę trzeba będzie z pewnością długo czekać. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy.

Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta

JPGSpotkanie z Mistrzami Polski w Kolarstwie Przełajowym

JPGSpotkanie z Mistrzami Polski w Kolarstwie Przełajowym

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl