20 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Szkolenie "Promocja i marketing w branży turystycznej"

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym szkoleniu organizowanym przez Urząd Miejski pt. "Promocja i marketing w branży turystycznej". Szkolenie przeprowadzone będzie przez pracowników Polskiej Agencji Rozwoju Turystyki S.A.  i organizowane jest w ramach wdrażania "Strategii rozwoju turystyki dla Miasta Przemyśla na lata 2008 - 2015". Skierowane jest do przedstawicieli branży turystycznej i organizacji pozarządowych i odbędzie się 24 marca 2009 r. na Dużej Sali w Urzędzie Miejskim w Przemyślu.

Prosimy o potwierdzenie udziału telefonicznie pod nr (016) 675 21 05 lub osobiście: Urząd Miejski, Rynek 1, II piętro, pok. 34.

DOTProgram szkolenia

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl