20 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar "Młodości ze sztuką"

Stowarzyszenie „Młodość ze sztuką”, Przemyska Spółdzielnia Mieszkaniowa i Straż Miejska zapraszają na turniej halowej piłki nożnej o Puchar Młodości ze sztuką.

Termin:
23 - 24 marca 2009 godzina 8-15 (poniedziałek-wtorek)
Miejsce: Hala Sportowa w Przemyślu.

Liczba drużyn ograniczona. O udziale w turnieju decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia do dnia 10 marca (karty zgłoszeniowe) na adres:
Zapraszamy drużyny ze szkół gimnazjalnych, pondgimnazjalnych i tzw. "dzikie" do 25 roku życia. Regulamin i karty zgłoszeniowe do pobrania na stronie: www.mlodosczesztuka.pl
Osoby poniżej 18 lat pisemna zgoda rodziców. Drużyny szkolne – opieka nauczyciela.

Uwaga:
Drużyny ubezpieczają się na swój koszt. ORGANIZATOR NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA EWENTUALNE KONTUZJE ZAWODNIKÓW W CZASIE TURNIEJU.


Turniej jest dofinansowany przez Gminę Miejską Przemyśl.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl