15 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Otwarcie sezonu turystycznego w Kamieńcu Podolskim - zapraszamy do współpracy

W dniach 2-4 kwietnia 2009 r. w Kamieńcu Podolskim, ukraińskim mieście partnerskim Przemyśla, odbędzie się impreza „Otwarcie sezonu turystycznego - turystyczny Kamieniec Podolski 2009” z udziałem zaproszonych gości, przedstawicieli branży turystycznej, gastronomicznej i hotelarskiej z terenu Ukrainy a także miast partnerskich Kamieńca Podolskiego.
W programie imprezy przewidziane jest m.in. międzynarodowe seminarium nt. optymalnego funkcjonowania przedsiębiorstwa turystycznego i zarządzania biznesem turystycznym, hotelowym i gastronomicznym w dobie kryzysu, połączone z przykładami praktycznymi.
Ponadto organizatorzy zapraszają na prezentację infrastruktury turystycznej swojego miasta oraz rejonu Dnistrowskiego. Podczas imprezy zostanie zaprezentowana również nowa marka miasta pn. „Kamieniec-wyspa skarbów”. Przewidziane są także konkursy z dziedziny turystyki.
Organizatorzy serdecznie zapraszają do udziału w imprezie szczególnie firmy z branży turystycznej, hotelowej i gastronomicznej, a także przedstawicieli mediów, którzy mogliby przygotować materiał o Kamieńcu i jego walorach turystycznych. W przypadku zainteresowania prosimy o wypełnienie zamieszczonych poniżej na stronie kart zgłoszenia i przesłanie ich e-mailem bądź faksem bezpośrednio do organizatora.

JPGOtwarcie sezonu turystycznego w Kamieńcu Podolskim (100,66KB)

Opublikował:  | Data publikacji: 11-03-2009 15:37
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 31-01-2010 10:15