19 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Przemyskie Targi Edukacyjne

Ochotnicze Hufce Pracy w Przemyślu po raz kolejny organizują PRZEMYSKIE TARGI EDUKACJI „TWOJA KARIERA W TWOICH RĘKACH”. Odbywają się one pod patronatem Pana Prezydenta Miasta Przemyśla, a ich współorganizatorami są: Urząd Miejski w Przemyślu, Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli i Oddział Zamiejscowy Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Przemyślu. Patronat medialny nad targami objęła Gazeta Codzienna "Nowiny".
Celem Targów jest przedstawienie oferty lokalnych szkół ponadgimnazjalnych i wyższych uczelni. Szkoły publiczne i niepubliczne będą miały okazję przedstawienia swoich propozycji edukacyjnych, a uczniowie ostatnich klas gimnazjów i szkół ponadgimnazjanych zapoznania się z ofertami naboru.
Udział w Targach dla wystawców i odwiedzających jest bezpłatny. Atmosferę urozmaici konkurs z nagrodami na najbardziej atrakcyjne stoisko wystawiennicze.
Targi odbywać się będą w dniu 31 marca 2009 r. w godzinach 8 do 15 w Podkarpackim Centrum Edukacji Nauczycieli w Przemyślu, ul. Kraszewskiego 7A. Jednocześnie informujemy, że o godz. 10.00 odbędzie się uroczyste spotkanie przedstawicieli władz samorządowych i zaproszonych instytucji.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl