5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

PCKiN zaprasza na koncert Patsy Gamble Band

Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK zaprasza 11 marca o godz. 19.30 do Klubu „Niedźwiadek na koncert Patsy Gamble Band.


Pasty Gamble – saksofon, wokal (Wielka Brytania)
Steve Browning - gitara (Wielka Brytania)
Arek Kuś – perkusja (Polska)
Łukasz Gorczyca – gitara basowa (Polska)

Patsy Gamble to saksofonistka z wieloletnim stażem scenicznym, występowała w wielu krajach świata. Pracuje m in. dla Roda Stewarda, Eugene „Hideaway” Bridgesa, Dolly James na stałe współpracuje również z legendarnym Mickiem Jaggerem z the Rolling Stones. Patsy Gamble prowadzi również swój własny zespół z którym koncertuje po Europie promując swój najnowszy album „After Sunsets”. Muzyka z tego krążka oscyluje na pograniczu jazzu, soulu i funky. Artystka występowała już w przemyskim „Niedźwiadku” w lutym ubiegłego roku w grupie Keith Thompson’s Strangebrew & Patsy Gamble. Koncert wzbudził duże zainteresowanie i był znakomicie przyjęty. Zapewne i tym razem będzie podobnie.

 

JPGPatsy Gamble

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl