Nowoczesne rozwiązania dla edukacji

Kompletne rozwiązania projektowe systemów audiowizualnych dla sal dydaktycznych i konferencyjnych obejmujące:

  • Prowadzenie wykładów i prezentacji multimedialnych z wykorzystaniem najnowszych źródeł prezentacji - wysokiej klasy projektorów, wizualizerów, ekranów elektrycznych, monitorów plazmowych, tablic interaktywnych. Tablica interaktywna po podłączeniu do komputera lub notebooka umożliwia w czasie rzeczywistym  za pośrednictwem projektora wyświetlanie pisanego tekstu i rysunków na ekranie projekcyjnym. Oprogramowanie tablicy "śledzi" pisany tekst i umożliwia w tym samym czasie jego wyświetlanie na ekranie monitora komputerowego oraz jednocześnie poprzez projektor na ekranie projekcyjnym. Całość tekstu, wykresów lub rysunków można zapisać w komputerze i wydrukować uczestnikom wykładu lub rozesłać pocztą elektroniczną. 
  • Łatwość obsługi i automatykę dostosowania systemów audiowizualnych zgodnie z wymaganą aranżacją sal w uzgodnionym zakresie. Systemy sterowania umożliwiające sterowanie wideoprojektorami, ekranami, matrycami oraz przełącznikami wizji i fonii, magnetowidami, odtwarzaczami DVD, a także oświetleniem i żaluzjami. W praktyce za pomocą zapisanych programów wykonawczych uruchamiane są sekwencje instrukcji, które powodują przy pomocy jednego przycisku np. rozwinięcie ekranu, zgaszenie światła i załączenie wideoprojektora.

Będąc firmą z dwudziestoletnim doświadczeniem oferujemy:

  • rozwiązania projektowe zweryfikowane w wielu realizacjach wybranych obiektów dydaktycznych o wysokim standardzie wyposażenia
  • realizację całościowych projektów przez zespół firm dysponujących doświadczeniem w poszczególnych branżach (konsorcjum)
  • wybór urządzeń i systemów z gwarantowanym, pełnym autoryzowanym serwisem
W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy lub poprzez złożenie zapytania przez naszą stronę internetową    


    PROTEKO Sp. z o.o.
30-011 Kraków, ul. Wrocławska 37A
tel. 012 632 49 64
www.proteko.pl
Opublikował(a):  Data publikacji: 05-03-2009 08:43 Modyfikował(a):  Data modyfikacji: 05-03-2009 08:44

Na skróty