9.2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zimowisko w naszej szkole

Wraz z początkiem ferii rozpoczęło się w Szkole Podstawowej nr 1 im. H. Sienkiewicza
w Przemyślu zimowisko. Uczestnicy zostali podzieleni na 4 grupy wiekowe. W pierwszym i drugim tygodniu czekało na nich moc wrażeń. Młodsze i starsze dzieci brały udział w zwiedzaniu Muzeum Twierdzy Przemyśl, Muzeum Dzwonów i Fajek i Muzeum Mieszczańskiego. Ponadto gościła u nas pani Atsuko Ogawa z Centrum Kultury Japońskiej w Przemyślu, która uczyła nas origami. Wielką frajdą było nagranie audycji dla Radia Fara oraz nauka tańca towarzyskiego, prowadzona przez panią Olę Solgę.

Z wielką przyjemnością gościliśmy w Zespole Parków Krajobrazowych, Biblitece Miejskiej oraz bawiliśmy się w Figielku. Nie zabrakło również turnieju gier planszowych, unihokeja, tenisa stołowego. Zajęcia odbywały się również na basenie, lodowisku i w sali komputerowej. Śnieg wprawdzie nie dopisał, ale saneczkowanie było równie przyjemne na torze saneczkowym.

Szkoda, że ferie tak szybko się skończyły!

 

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl