17.2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Sprawozdanie z turnieju młodych

W dniu 24.01.2009 ruszyły rozgrywki Halowej Piłki Nożnej pod nazwą ,,Turniej Młodych” w przedziale wiekowym 16-20lat. Organizatorem zawodów było Stowarzyszenie Kultury Fizycznej ,,KAZANÓW” przy współudziale Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Przemyślu. Do zawodów przystąpiło 15 drużyn, które zostały rozlosowane na dwie grupy, gdzie spotkania odbywały się systemem „każdy z każdym”. Mecze w grupach trwały 2x 10 min, a o kolejności miejsc decydowała liczba zdobytych punktów, a przy równych punktach lepszy bilans bramkowy.  W półfinale zwycięzcy grup spotykali się z drugą drużyną grupy drugiej. Stworzenia młodzieżowej ligi piłki nożnej halowej  w okresie od 24.01.2009 do 10.02.2009 spędzania wolnego czasu w bezpiecznych miejscach, pod opieką dorosłych oraz realizacji swoich zainteresowań sportowych, inspirowanie ich do prowadzenia zdrowego stylu życia  i aktywności na rzecz rówieśników. Napięcie udzielało się wielu zespołom, gdyż mecze rozgrywane były od samego początku systemem pucharowym. Ideą tego turnieju było zorganizować zajecie dla młodzieży w czasie ferii pozwalających aktywnie spędzić ten czas. Wszystkie rozegrane mecze stały na dobrym poziomie, było dużo walki, padły wspaniale bramki i było wiele udanych parad bramkarskich.
Grupa 1
1
GUMOWE PALUCHY
2
KAZANÓW
3
FUTRZAKI
4
 SKAZANI NA DETOX
5
CIŚNIEMY
6
ULKS
7
NIEDŻWIADEK
8
AA

Grupa2
1
OPAL
2
SPIRYTUS BRYGADA
3
ARMIA
4
LONIA
5
SJ ŁKS
6
PODMUCH PALESTYNA
7
CZYTAJ Z UST KAZANÓW
 
W pierwszym dniu turnieju rywalizowały drużyny:                                                                                         
1. 8.05 - 8.25       Skazani na detox   -2 : 10- Gumowe paluchy
2. 8.30 - 8.55       Spirytus Brygada   -3 : 1- Armia
3. 9.00 - 9.20       Futrzaki -1 : 3 -Kazanów
4. 9.25 - 9.45       Czytaj z ust KAZANÓW -1 : 3- Podmuch Palestyna
5. 9.50 - 10.10      Spirytus Brygada -7 : 1- SJ ŁKS
6. 10.15 - 10.35    Opal   -3 : 0 -Lonia
7. 10.40 - 11.00    ULKS -3 : 1- AA
8. 11.05 - 11.25    SJ ŁKS -3 : 1- Lonia
9. 11.30 - 11.55    AA -3 : 9- Futrzaki
 
W drugim dniu turnieju - Środa   28.01.09
10. 9.05 - 9.25        Spirytus Bryg. -6 : 0  - Czytaj z ust KAZANÓW
11. 9.30 - 9.55        Ciśniemy - 2 : 1- AA
12. 10.00 - 10.20     Opal -5 : 2 – Armia
13. 10.25 - 10.45     Skazani na detox - 2 :   3- Ciśniemy
14. 10.50 - 11.10     Opal - 6 :   0 - SJ ŁKS
15. 11.15 - 11.35     Armia -2 : 0 - Podmuch Palestyna
16. 11.40 - 12.00     Gumowe paluchy -5 : 1- Kazanów
17. 12.05 - 12.25     Lonia - 3 :   1- Podmuch Palestyna
18. 12.30 - 12.50     Futrzaki - 6 : 1- Ciśniemy
19. 12.55 - 13.15     Niedzwiadek - 4 : 2-  ULKS
20. 13.15 - 13.35     Gumowe paluchy - 3 : 0- ULKS
21. 13.35 - 13.55     Niedzwiadek - 1 : 3 - Skazani na detox

 

Trzeci dzień turnieju wtorek 03.02.09
22. 8.00 - 8.20      Gumowe paluchy -4 : 0 - Futrzaki
23. 8.20 - 8.40      KAZANÓW – 4 : 1- ULKS
24. 8.45 - 9.05      Skazani na detox – 3 : 2 - Futrzaki
25. 9.10 - 9.30      Spirytus Brygada – 5 : 1- Podmuch Palestyna
26. 9.30 - 9.50      AA – 1 : 1- NIEDZWIADEK
27. 9.55 - 10.25     Spirytus Brygada - 0 : 4 - OPAL
28. 10.30 - 10.50   Futrzaki - 5 : 0 - NIEDZWIADEK
29. 10.50 - 11.10   Czytaj z ust KAZANÓW – 0:2 -  OPAL
30. 11.15 - 11.35   Ciśniemy - 1 : 0 -  NIEDZWIADEK
31. 11.35 - 11.55   Armia – 3 : 1-  LONIA
32. 12.00 - 12.20   Lonia – 6 : 1- Czytaj z ust Kazanów
 

Czwarty dzień turnieju środa 04.02.09
33. 8.00 - 8.20      KAZANÓW – 5 : 1-  NIEDŹWIADEK
34. 8.20 - 8.40      SJ ŁKS - 3 : 2 - Armia
35. 8.45 - 9.05      Gumowe paluchy - 4 : 1 – NIEDŹWIADEK
36. 9.10 - 9.30      AZANÓW - 2 : 1-   Ciśniemy
37. 9.30 - 9.50      Czytaj z ust KAZANÓW -  1 : 4 - Armia
38. 9.55 - 10.25    SJ ŁKS   - 1 : 1 - Podmuch Palestyna
39. 10.30 - 10.50  Gumowe paluchy - 4 : 0 – AA
40. 10.50 - 11.10  ULKS - 0 : 1 - Skazani na detox
41. 11.15 - 11.35  KAZANÓW – 4 : 0 - AA
42. 11.35 - 11.55  ULKS - 3 : 3 -  Ciśniemy
43. 12.00 - 12.20  Skazani na detox   - 3 : 0 – AA

Piąty dzień turnieju wtorek   10.02.2009
44.   8.00 - 8.20    SJ ŁKS – CZYTAJ Z UST KAZANÓW walk. 0:3
45.   8.25 - 8.45    FUTRZAKI- ULKS                      4:3
46.   8.50 - 9.10    KAZANÓW -SKAZANI NA DETOX           0:1
47.   9.10 - 9.30    OPAL -PODMUCH PALESTYNA             9:0
48.   9.35-9.55      GUMOWE PALUCHY-CIŚNIEMY             3:0
49.   10.00-10.20   SPIRYTUS BRYGADA- LONIA             1:3
  
miejsce
drużyna
Mecze
punkty
Bramki
Zdobyte
stracone
Zdobyte
stracone
1
GUMOWE PALUCHY
7
 21
0
33
 4
2
KAZANÓW
7
 15
6
19
         10
3
FUTRZAKI
     7
 15
6
28
         16
4
 SKAZANI NA DETOX
     7
 12
9
 14
         17
5
CIŚNIEMY
     7
10
10
11
         16
6
ULKS
     7
 4
        16
 12
         20
7
NIEDŻWIADEK
     7
 4
        16
 8
         21
8
AA
7
 1
        19
 5
         26
 
 
      82
        82
         130
        130
 
GRUPA 2
miejsce
drużyna
Mecze
punkty
Bramki
Zdobyte
stracone
Zdobyte
stracone
1
OPAL
6
18
0
29
            2
2
SPIRYTUS BRYGADA
6
12
6
22
 10
3
ARMIA
6
       9
9
14
 13
4
LONIA
6
9
9
14
12
5
SJ ŁKS
6
7
10
7
20
6
PODMUCH PALESTYNA
6
       4
        13
            7
21
7
CZYTAJ Z UST KAZANÓW
6
3
        15
            6
21
 
 
     62
         62
           99
          99
 
Półfinały
10.30- 10.50    KAZANÓW – OPAL     3:4
10.55-11.15     GUMOWE PALUCHY – SPIRYTUS BRYGADA 4:1
Mecz o 3 miejsce
11.20-12.00     KAZANÓW – SPIRYTUS BRYGADA 3:1
Mecz o 1 miejsce
12.00-12.20     OPAL – GUMOWE PALUCHY 1:1 dogrywka 2:1
 
Miejsce IV - SPIRYTUS BRYGADA
Miejsce III – KAZANÓW
Miejsce II -   GUMOWE PALUCHY
Miejsce I -    OPAL
W turnieju rozegrano 49 meczy w grupach i 4 mecze półfinałowe i finałowe =53 mecze.           Strzelono 229 goli w grupach – 21 goli w półfinałach i finałach = 250 goli
W zawodach w ciągu 5 dni uczestniczyło 15 drużyn ponad 120 zawodników, którym dopingowała licznie zgromadzona publiczność zebrana na hali sportowej w Przemyślu. Tak liczne zainteresowanie i uczestnictwo pozwala mieć nadzieję, że co roczny Turniej ,, Młodych ‘’ Piłki Nożnej Halowej dla młodzieży na stałe wpisze się w kalendarz imprez sportowych odbywających się w czasie ferii.