11 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Spotkanie z przemyskimi przedsiębiorcami

19 lutego br. (godz. 9.00, Urząd Miejski, Rynek 1) odbędzie się spotkanie Prezydenta Miasta Przemyśla Roberta Chomy z przedstawicielami największych zakładów produkcyjnych działających w naszym mieście i jego najbliższej okolicy. Obok nich do udziału zaproszone zostały także stowarzyszenia społeczno-gospodarcze współpracujące z małymi i średnimi firmami.

Spotkanie będzie poświęcone aktualnej sytuacji gospodarczej w naszym mieście, szczególnie sytuacji zakładów produkcyjnych i usługowych działających w Przemyślu. "Kryzys ekonomiczny w Polsce przestał niestety być już tylko ciekawostką medialną, ale staje się faktem, którego skutki dotykają całe społeczeństwo. Odczuwają je bezpośrednio przedsiębiorcy, a przez to także osoby zatrudniane w zakładach produkcyjnych. Liczę na to, że nasze spotkanie pozwoli nam na zdobycie wiedzy na temat aktualnej sytuacji ekonomicznej firm w Przemyślu, problemów, na które napotykają i możliwości ewentualnej pomocy ze strony samorządu. " - napisał w liście zapraszającym do udziału Robert Choma Prezydent Miasta Przemyśla.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl