16 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zapowiedzi wydarzeń sportowych dla młodzieży

Ćwierćfinał Mistrzostw Polski Juniorów
W dniach 6 - 8 lutego 2009 r. w Kielcach nasi młodzi piłkarze ręczni KS "Czuwaj - POSiR" walczą w ćwierćfinałach Mistrzostw Polski Juniorów. W swojej grupie mają zespoły: KS Vive Kielce, KS AZS AWF Gorzów Wlk., UKS Krakowiak Kraków. Trzymajmy kciuki. O wynikach poinformujemy osobnym komunikatem.

Międzynarodowy Halowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców
Zarząd MKS "Polonia" zaprasza mieszkańców miasta na Międzynarodowy Halowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców rocznika 1998 o Puchar Prezydenta Miasta Ptrzemyśla. Turniej organizowany jest z okazji obchodów 100 lecia klubu.
Zapraszamy do hali sportowej POSiR w dniach 11-12 lutego br. Oficjalne rozpoczęcie odbędzie się o godzinie 11.40, a zakończenie ok. godziny 13.00. W turnieju weźmie udział osiem zespołów z Polski, Ukrainy i Słowacji.

źródło: Wydział Sportu UM

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl