10.8 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Koncert Kolęd w wykonaniu chóru dziecięcego ze Szkoły Podstawowej Nr 5 im. Bohaterów Września w Przemyślu

W czwartek 29 stycznia br. w sali narad Urzędu Miejskiego w Przemyślu odbył się koncert kolęd w wykonaniu chóru dziecięcego ze Szkoły Podstawowej Nr 5 im. Bohaterów Września w Przemyślu. Dzieci pod kierownictwem Piotra Szelążka opiekuna chóru zaśpiewały trzy kolędy w różnych językach. Na zakończenie dzieci zaprosiły wszystkich, którzy uczestniczyli w tym wydarzeniu do wspólnego kolędowania.
Robert Choma Prezydent Miasta Przemyśla na zakończenie pogratulował członkom chóru festiwalowych nagród. Podziękował za przygotowany tegoroczny występ i zaprosił do wspólnego kolędowania w przyszłym. Z okazji zbliżających się ferii zimowych życzył, aby były one udane oraz zaapelował o bezpieczeństwo i rozwagę podczas wypoczynku.

Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta

 

JPG"Kolędujmy Razem"

JPG"Kolędujmy Razem"

JPG"Kolędujmy Razem"

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl