20 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Edukacja ekologiczna

Uprzejmie polecamy Słownik ekologiczny oraz Ekologię w pytaniach i odpowiedziach na nagrody w konkursach ekologicznych a także do uzupełnienia zbiorów bibliotecznych.
Zapraszamy do obejrzenia strony internetowej www.w-tempus.pl, na której zmieszczone są gotowe konspekty i scenariusze zajęć ekologicznych w terenie z wykorzystaniem publikacji o tytułach: Wiosna w lesie, Lato w lesie, Jesień w lesie, Zima w lesie, Ekosystem lasu oraz karty o tytułach: Poznajemy ściółkę, Poznajemy runo, Poznajemy krzewy, Poznajemy drzewa, Poznajemy zioła, Porosty i Szkodniki lasów.
Załączamy również plik druku zamówienia ww. publikacji formacie .doc.

Z poważaniem

Witold Ziółkowski
Wydawnictwo TEMPUS
ul. Malczewskiego 120/2
80-120 Gdańsk
tel./fax: (58) 300 52 30; tel. kom 504 095 230

JPGNULL

DOTNULL

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl